Avantajları


Hızla globalleşen dünyamızda iletişim artık zaruri bir ihtiyaç. Bu sahnede de Google dünyadaki en etkin arama motorlarından olması ile birlikte rakiplerinden ayrılarak, iletişim ağının en güçlü enstrumanlarından biri haline gelmiş durumda.


Artık gideceğimiz kafeleri, restaurantları Google’dan aratmak, mekanların görsel içeriğini incelemek hepimiz tarafından yapılan gündelik bir iş haline geldi. Bu işlem içinde hepimiz mobil cihazlardan, tablet ve bilgisayarlardan medet umuyoruz. İşte tam da bu noktada İkiNokta Bilişim olarak biz devreye giriyoruz.


İkiNokta Bilişim olarak Türkiye çözüm ortağı olduğumuz Google ile entegre geliştirdiğimiz 360 Sanal Gezinti Sistemleri ile işletmenizi dünyaya açıyoruz. İnternet erişiminin olduğu her cihazda kurumunuzun 360 derece panoramik görüntülerine Google Maps üzerinden erişim imkanı sağlıyoruz. Bu şekilde müşterileriniz işletmenizi telefon, tablet ya da bilgisayarlarından, istedikleri an adım adım gezebilme fırsatı yakalıyorlar.


Yapmış olduğumuz 360 derece çekimler ile oluşturulan görüntüler sanal tur olarak Google Maps’te bulunmasının yanı sıra size sağladığımız veriler ile işletmenizin web sayfasında da hazır olarak sunumunu yapabileceğiniz bir panoramik görüntü halini almaktadır. Yani firmanızın 360 fotoğraflarını her türlü web ortamında müşterilerinize ulaştırabilir, firmanızı sanal tur ile gezmelerini sağlayabilirsiniz.


Web aramalarında sadece firma aratmalarında değil, bölgesel aratmalarda bile rakip işletmelerin sadece fotoğrafları gözükürken, Google üzerinde açılan ‘’içini görün’’ ibaresi ile işletmenizin sanal tur linki açılacak ve müşterilerinize sadece resimlere bakmak yerine içeriye girip dolaşma imkanı bulacaklardır.Neden Biz ?


İkiNokta Bilişim olarak 38 yıllık geçmişimiz ile Türkiye’nin ilk özel harita firmasıyız. Türkiye çözüm ortağı olduğumuz Google ile, Google Street View projesi adı altında tüm Türkiye’yi sokak sokak, cadde cadde çekerek ülkemizin tanıtımını üstlenen firmamız, şimdi de 360 sanal gezinti çalışması için Google’ın onayladığı özel kameralarla yüksek çözünürlüklü görsellerinizi en kısa zamanda Google’a yükleyerek firmanızın panoramik gezintisini dünyaya açıyor.