Nurol GYO

Türkiye'nin sayılı Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarından biri olan Nurol GYO ile yürüttüğümüz çalışma ile 360 Derece Sanal Tur deneyimini farklı bir boyuta taşıyoruz. Firma için yaptığımız mobil aplikasyon ile Nurol GYO ‘nun örnek dairelerini internetten ve mobil cihazdan 360 derece gezmenin yanı sıra, Sanal Gerçeklik Teknolojisi ile VR gözlükler yardımıyla örnek dairelerin içine ‘’fiilen’’ girebilir ve içeriyi adım adım dolaşabilirsiniz.


Hotel Suadiye

Caddebostan bölgesinde hizmet veren Hotel Suadiye, her gün yerli ve yabancı yüzlerce müşteriye ev sahipliği yapıyor. Hotel Suadiye gibi konaklama hizmeti veren ve konforun birincil öncelikte olduğu işletmelerde, odaları daha tutmadan gezebilmenin ne kadar avantajlı olduğunu bir müşteri gözünden hayal edin. İki Nokta 360 olarak yaptığımız çalışma ile Hotel Suadiye’nin 360 derece Sanal Gezintisine internet üzerinden erişebilir, konaklayacağınız Hoteli Google Maps üzerinden adım adım gezebilirsiniz.


Cezayir Restaurant

Değişik türlerden bir çok restaurantın hizmet verdiği Taksim bölgesinde, farklılık yaratmak, marka değerini yüksetmek ve potansiyel müşterilere ulaşmak için yürüttüğümüz çalışma ile Cezayir Restaurant’ın kapılarını İki Nokta 360 olarak dünyaya açtık. Artık internet erişiminin olduğu her ortamdan restauranta girebilir, içerideki atmosferi tecrübe edebilirsiniz.


Salon Acem Boy

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte düğün organizasyonlarının sayısı da kayda değer şekilde arttı. Peki siz bir düğün salonu işletmecisi olsanız, potansiyel müşterilerinize nasıl daha etkili ulaşabilirsiniz hiç düşündünüz mü ? Yada marka değerinizi yükseltip müşterilerinizin gözündeki prestijinizi nasıl arttırabilirsiniz ? Biz bu soruna Gaziosmanpaşa bölgesindeki Salon Acem Boy adına hızlı bir çözüm geliştirdik. Artık düğün salonunu adım adım gezmek için internet bağlantısının olduğu her hangi bir cihaz yeterli. İki Nokta 360 olarak yaptığımız çalışma ile düğün salonunun 360 derece Sanal Gezintisine Google Maps üzerinden tek bir arama ile ulaşabilirsiniz.


Hotel My Dora

Köklü tarihiyle Kadıköy bölgesinde hizmet veren Hotel My Dora gerek kaliteli hizmeti, gerekse konforuyla 1972’den beri müşterilerini ağırlıyor. İki Nokta 360 olarak yaptığımız çalışma ile artık Hotel My Dora’yı 360 derece gezmeniz mümkün. İnternet erişiminin olduğu her cihazdan Hoteli gezmek için tek bir Google araması yeterli.